Ingram Micro Özel Çözümler Bölümünün bir parçası olan OT/VT iş birimi kanal ortaklarını seçkin dikey pazarlar çevresinde sınıfının en iyi ürünleri, çözümleri, iş destek kaynaklarını, coğrafi erişimi, profesyonel hizmetleri ve stok yönetimini sunarak yüksek marjlı satış ve hizmet fırsatlarından yararlanmaya yönlendirir.

Ortaya çıkan ve yakınlaşan teknolojiler OT/VT pazarında kanal ortakları için yeni ve eşsiz fırsatlar sağlar. iOS uyumluluğu gibi mobil çözümlerden tabletlere, self-servis makinelerine, etkileşimli dijital imzalara ve radyo frekansı tanımlamalı (RFID) takibe kadar bu pazar, işletmelerin ve tüketicilerin ihtiyaçlarına daha iyi bir hizmet sunmak için sürekli yenilik üretir.

Yakınlaşan çözümler ve hizmetler portföyünün bir parçası olarak kapsam ve derinlik sunan tek distribütör olması nedeniyle Ingram Micro’nun OT/VT birimi, kanal ortaklarının eğitim, devlet, sağlık, imalat, depolama ve dağıtım, perakende/turizm ve ulaşım gibi dikey sektörler hakkında değerli fikir edinmesine yardımcı olur.

Özel olarak görevlendirilen, sektördeki en büyük saha satış ekibinin desteğiyle OT/VT ekibi, satış öncesi ve sonrası destek, sıfır maliyetli demo programı, kredi, hedefli eğitim, pazarlama ve daha birçok özellik sayesinde ortaklarını başarıya ulaştırma konusunda güçlü bir saygınlığa sahiptir. OT/VT ayrıca çözüm sağlayıcılara, geniş kapsamlı bir distribütörün sahip olduğu tüm kaynakların yanı sıra, pazarı anlayan küçük, çevik, girişimci bir kuruluşun avantajlarını sunar.