Ingram Micro işletmelerin teknoloji taahhüdünü (promise of technology™) tümüyle gerçekleştirmelerine; ürettikleri, sattıkları veya kullandıkları teknolojinin değerini en üst düzeye çıkarmalarına yardım eder. Kapsamlı küresel altyapısı ve bulut, mobilite, tedarik zinciri ve teknoloji çözümlerine odaklanması sayesinde Ingram Micro, iş ortaklarının hizmet ettikleri pazarlarda daha verimli ve başarılı bir şekilde faaliyet göstermesine olanak tanır. Başka hiçbir şirket dünya genelindeki işletmelere böylesine kapsamlı ve engin bir teknoloji ve tedarik zinciri hizmetleri yelpazesi sunmamaktadır. 1979 yılında kurulan Ingram Micro’nun Teknoloji, Ticaret ve Uygulama alanında bir lider ve yenilikçi olarak üstlendiği rol, FORTUNE 500®’te 64. sıraya kadar yükselmesini sağlamıştır.

Ingram Micro, dünyadaki çoğu önde gelen BT donanım, yazılım ve iletişim üreticilerinin yetkili distribütörüdür. Ingram Micro, her bir pazar bölümünde dünyanın lider tedarikçilerinin sunduğu Veri Merkezi Çözümleri, Yazılım ve Sanallaştırma, Sunucu, Depolama, Siber Güvenlik, Ağ Yönetimi, Altyapı Yazılımları, Hizmetleri ve Telekomünikasyon ürünlerini kapsayan çok çeşitli Katma Değerli çözümlerin ve ürünlerin distribütörlüğünü yürütmektedir.

Ingram Micro Türkiye (Aptec Turkiye), Ortadoğu Bölgesinin önde gelen distribütörü olan Aptec Grubunun lokal ofisi olarak 2002 yılında Istanbul’da kurulmuştur. 2012 yılında Aptec Grubunun Ingram Micro Inc tarafından satın alınmasıyla Ingram Micro bünyesine katılmıştır. 2016 yılı itibarıyla Ingram Micro Bilgisayar ismiyle Türkiye pazarında satış ve teknik ekipleriyle katma değerli bir distribütör olarak ürün ve hizmet sunmaya devam etmektedir.

Ingram Micro Satış Hüküm ve Şartları için tıklayınız.