Sophos XG Firewall

Sophos XG Firewall network güvenliğinin her alanında yenilikçi bir yaklaşım sergilemektedir. Firewall yönetiminden, bilgileri rapor etmeye ve diğer güvenlik sistemleriyle nasıl entegre olduguna kadar tüm güvenlik konularında sizlere eşi benzeri görülmemiş bir sadelik, güvenlik sezgisi ve ileri derece tehdit güvenliği seviyesi sunmaktadır.

Basit kullanımlı ileri derece koruma

Çoğu firewall ürünü bir çok modül ya da ekran boyunca kurulum yapmanızı ve politikalarını yönetmenizi istemektedir, ama Sophos değil. Sophos size tek bir ekran üzerinde tüm kullanıcılarınızı yönetme, izleme, filtreleme ve sıralama ile uygulama ve network politikalarını düzenlemenize izin veren güçlü birleşik bir politika sunmaktadır.

Sophos Endpoint Protection

Ağ güvenliği konusu son derece önemli bir konudur. Özellikle firmalar için olmazsa olmaz hususlar arasında yer alan ağ güvenliği konusunda profesyonel destek alınması gerekmektedir. Bu noktada devreye giren Sophos Endpoint Protection sayesinde tüm ağ sistemleriniz güvende olacaktır.

Gelişmiş Koruma

Güvenlik duvarı konusunda kurumsal güvenlik sağlayan Sophos Endpoint Protection sayesinde gelişmiş tehdit koruması avantajı da elde edebilirsiniz. Firmanızda sunduğunuz kablosuz ağın tam güvenli olması ve casus yazılımlara maruz kalmaması için de bu yazılım tavsiye edilmektedir. Bunun yanı sıra, e-postalarınızın tam güvenli olması için de bu yazılım sistemini tercih edebilirsiniz.